.


Sezon 2023/2024 dobiegł końca!!
Po ostatnim spektakularnym zwycięstwie naszej drużyny nad Startem II Pietrowice Wielkie, kończymy sezon na zasłużonym 4. miejscu. To był czas pełen wyzwań, ale także niezapomnianych triumfów. Podsumowując cały nasz sezon, nie można nie wspomnieć o wzlotach i upadkach, które spotkały nas po drodze. Ale to właśnie z tych doświadczeń wyciągamy najlepsze lekcje, aby w następnym sezonie stanąć się jeszcze silniejszym zespołem.

Gratulacje należą się wszystkim drużynom, z którymi mieliśmy okazję zmierzyć się na parkiecie. Każdy mecz był prawdziwą bitwą, pełną napięcia i emocji.
Dziękujemy również naszym zawodniczkom, które zawsze stawały na wysokości zadania, pokazując nie tylko umiejętności sportowe, ale także prawdziwy charakter i determinację. Każda z nich zostawiła kawałek serca na parkiecie, przynosząc nam niezapomniane chwile.

Nie możemy zapomnieć o naszych niezastąpionych trenerach, sponsorach i partnerach klubu. Ich cierpliwość, wsparcie i zaufanie były nieocenione w trudnych momentach. Dzięki nim mogliśmy pokonywać przeszkody i osiągać nasze cele.

Oczywiście, ogromne podziękowania należą się także naszym niesamowitym kibicom. Wasze wsparcie i doping przez cały sezon były nieocenione. To dzięki wam czułyśmy się silne i gotowe do pokonywania każdego wyzwania.

Już nie możemy się doczekać kolejnego sezonu, który z pewnością będzie pełen nowych emocji i wyzwań. Do zobaczenia na parkiecie!


Designed with Mobirise website template